reedekolmteist

Lasteriided

Kust soetan mina oma lapsele riideid?
Esimese  ja teiseks elukuuks olid paljud sipukad ja kampsunid pärit Ti&Ti õmblusest. Aga palju bodysid oli ostetud just Lindexist.

Lindexist olen valinud bodysid ja pükse nende Take 3 pay 2 kollektsioonist. Eriti meeldivad sellised paksema triibuga bodyd. Neid on mu lapsel olnud igas suuruses, sest need hoiavad mõnusasti keha ümber ning ei lotenda kuskilt. Need on sama moodi väga mõnusad.
Lindexi dressipüksid on pikka aega kasutatavad, suurus 62 sai mu tütar kanda hetkeni mil oli 70cm pikk. Enam neid müügis pole, aga lõikelt olid sellised.
Eelistan alati puuvillast riiet, veluurist riided tunduvad minu jaoks liiga umbsed ja ebamugavad.

Sukkpükse kannab mu üldiselt kleitide all. Kuna mina ise olen nõuka ajal sündinud, siis mu mälestustes on pildid kus mul seljas kampsun, sukkpüksid ja villased sokid. Nüüd kui panen oma lapsele selga särgi/body ja sukkpüksid, siis vaatan heldimusega “Oeh, kui armas laps mul on.”

Kuna Lindex on siiski võrdlemisi kallis, siis olen leidnud odavamaid alternatiive. Näiteks meeldib mulle väga Kiabi. Sealt olen soetanud bodysid, pükse ja t-särke.
Sealt tellides tuleb silmas pidada seda, et pigem võtta number suurem riideese lapsele. Mina eelistan osta riideid pigem ette, sest kui ostan väiksema numbri ja laps saab vaid loetud korrad kanda seda, siis on see minu jaoks raisatud raha.
Kiabi meeldib mulle just selle pärast, et hind on hea ja kvaliteet on samuti hea. Näiteks on mu tütrel juba neli erineva pildiga sellist pika varrukaga t-särki. Ning plaanis on neid samu särke ka juurde osta.

Olen ostnud ka palju riideid Zeemanist. Sealt olen ostnud nii bodysid, t-särke kui ka pükse ja seelikuid. Isegi potitreenigu ajaks aluspüksid on juba valmis ostetud.
Siis kui tütar veel rinnapiimal oli, siis panin söömise ajal talle põse alla Zeemanist soetatud froteerätid. Kui laps hakkas lisatoitu saama, siis tulid kasuks üle pea tõmmatavad pudipõlled.
Samuti on ostetud kõik sokid ja sukkpüksid Zeemanist.
Ning viimase aja parim ost on fliisvoodriga kombe. Sellega sobib suurepäraselt õues ringi tatsata kui ka vankris magama jääda. Siis kui kraadid miinusesse lähevad, siis võtan kasutusse teise, soojema kombe, aga senikaua on see justkui rusikas silmaauku.

Tescost olen ka lapsele riideid ostnud. Sealt olen ostnud lühikese varrukaga bodysid ja tudukombesid. Pisemas suuruses olid kasutuses sellised värvilised tudukombed, praeguseks on tütrel kolm elevantidega Tesco tudukat ja kolm tavalist valget tudukat. Kinniste jalaotstega tudukombesid eelistan just seetõttu, et siis ei pea muretsema, kas sokk on jalast tulnud või on tekk pealt ära niheletud. Jahedamal ajal sobivad need kinniste jalaosadega tudukad suurepäraselt magamiseks.

Laste riiete puhul proovin ma leida hea kvaliteedi ja hea hinna kombinatsiooni. Soovin, et riided püsiks vormis ka pärast kümmet pesu. Oluline on ka see, et neid oleks lapsele mugav selga panna ja lapsel endal oleks mugav.

Kust kohast teie oma lastele riideid ostate? Milliseid materiale eelistate?

Advertisements

Single Post Navigation

2 thoughts on “Lasteriided

  1. Mina olen üdini Tesco fänn, olen nii rahul hinna ja kvaliteediga. Sportsdirectist olen jalatseid tellinud – suveks sandaalid, talvesaapad, tennised jmv, kuid tavalised t-särgid lasteaeda on ka seal hea hinnaga (1.80eur), niiet neid sai ka soetatud mitmeid.
    Palju riideid on Oliveri isa ja vanaema Ameerikast saatnud, riiete varu on mul meeletu.
    Eestist ostan ainult siis, kui mulle midagi väga meeldib või kui seda eset KOHE vaja on. Siis eelistan ka Lindexit.

    • Mulle meeldivad ka Tesco asjad, aga kuna ma ei saa siia Tescost tellida (nad ei saada siia riiki), siis need tudukad olen pidanud Eesti kaudu tellima.
      Kuna mul endal plaanis jaanuaris UKsse minna, siis arvatavasti rüüstan Primarki, sest seal samuti head hinnad.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: